UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kompletna dezorientacja logiki wiary bo widać że trzeba być księdzem i zakonnicą by ich śmierć na świętość zasługiwała a pozostali którzy zginęli są poganami ? Proszę wydrukować bez cenzury bo tu nie o wiarę chodzi a tymbardziej krzywdzenie jej lecz prawdę !