UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gelert już dawno powinna opuścić stołek. A nie z niej dyrektor ani poseł. Masakra. Wstyd. I jeszcze jej synusia te parkingi pod szpitalem. Żenada.
Gelert już dawno powinna opuścić stołek. A nie z niej dyrektor ani poseł. Masakra. Wstyd. I jeszcze jej synusia te parkingi pod szpitalem. Żenada.