UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gelert już dawno powinna opuścić stołek. A nie z niej dyrektor ani poseł. Masakra. Wstyd. I jeszcze jej synusia te parkingi pod szpitalem. Żenada.


Anuluj