UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, tylko personel pielęgniarski na niektórych oddziałach do przeszkolenia, ale czy to coś da ?
były pacjent 3 oddziałów
Fajnie, tylko personel pielęgniarski na niektórych oddziałach do przeszkolenia, ale czy to coś da ?
były pacjent 3 oddziałów