UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lobo51 - Musimy poczekać aż zgraja nierobów dostanie kopa, a do władzy powrocie prawica- inwestycja ruszy z kopyta.
@lobo51 - Musimy poczekać aż zgraja nierobów dostanie kopa, a do władzy powrocie prawica- inwestycja ruszy z kopyta.