UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
... a gdzie podziękowania szpitali dla pacjentów - przecież jakby nie pacjenci nie byłoby szpitali i lekarzy i tego wszystkiego.
... a gdzie podziękowania szpitali dla pacjentów - przecież jakby nie pacjenci nie byłoby szpitali i lekarzy i tego wszystkiego.