UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autora tego panegiryku nie napisał gdzie była w tym czasie jego rodzina. Jakby Redakcja chciała publikować wszystkie opinie na temat jakości leczenia w elbląskich (i nie tylko) szpitalach to ta laurka by przepadła w obliczu ilości opinii mniej przychylnych