UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słowa mojego kolegi Zbyszka to nic innego jak szczera prawda i naśladowania godny obiektywizm. Dziękuję personelowi Szpitala za obecność Zbyszka na tym " pełnym łez padole ". i za to, że dalej możemy grać we wszystko co jest do zagrania.

Anatol B.

Anuluj