UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słowa mojego kolegi Zbyszka to nic innego jak szczera prawda i naśladowania godny obiektywizm. Dziękuję personelowi Szpitala za obecność Zbyszka na tym " pełnym łez padole ". i za to, że dalej możemy grać we wszystko co jest do zagrania.
Anatol B.