UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale czemu mają się podzielić? Uczyli się, robili staż, to teraz zarabiają. Że co, skończyłeś podstawówkę, puszczasz bąki w kanapę i oczekujesz, że ludzie złożą się na twój marny żywot? Komuna już za nami. Nie wiesz co robić? Idź do roboty.
precz_kumuna