UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No Zbyniu, miałeś szczęście... z tą Szwajcarią nie przesadzaj, bo to niby mówią cudze chwalicie a swego nie znacie, ale jak Ci tam było jak piszesz ' jak w raju, choć te miejsca sąsiadują ze sobą, to jednak lepiej Cię widzieć tu na Ziemi niż w rajskich obłokach. Bardzo ładne podziękowania dla personelu medycznego, aż chce się chorować, by to samemu sprawdzić, bo to raczej rzadki przypadek by pacjent był zadowolony z tak trudnej I odpowiedzialnej pracy lekarzy I pielęgniarek

Staruszek portier

Anuluj