UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Zbigniewie przywraca mi Pan wiarę w drugiego człowieka. Podzielił się Pan tym co dobrego spotkało Pana w trudnej sytuacji życiowej. Tak niewiele osób dzieli się tym i tak niewiele dziękuje za dobro, które ich spotyka. Personelowi szpitala gratulacje i wyrazy szacunku.