UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Personel medyczny (mam na myśli pielęgniarki, salowe, ratowników, kierowców karetek, położne, etc) zarabiają za mało... ta praca nie jest dla każdego i trzeba dawać codziennie z siebie 100%. Tak nie ma leżenia.