UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka " Mała Scena" ?!?! Komedia, groteska, kryminał jest Sejmie a to jest ogromna SCENA. Kto tam zarządza tym TEATREM? a zapomniałem ten którego nikt nie ogra w UE- obiecać zawsze można BUACHA CHA
Jaka " Mała Scena" ?!?! Komedia, groteska, kryminał jest Sejmie a to jest ogromna SCENA. Kto tam zarządza tym TEATREM? a zapomniałem ten którego nikt nie ogra w UE- obiecać zawsze można BUACHA CHA