UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
racja ja też idę z siatka jednorazową i potem śmietnik to nie mogę wejść? ja lubię nieekologiczne siatki i co mi zrobicie?
racja ja też idę z siatka jednorazową i potem śmietnik to nie mogę wejść? ja lubię nieekologiczne siatki i co mi zrobicie?