UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja nie chce być eko i przyjde z siatką taką ktora jest jednorazowego użytku i do smieciu a ptoem wezma drugą, jacy oni sie kreuja na eko feko a inne leża odłogiem wymagania


Anuluj