UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasze hospicjum pomaga wielu rodzinom, najdziwniejsze, że za darmo, w tych czasach to rzadkość. A pracownicy i wolontariusze są na właściwym miejscu. Bardzo empatyczne miejsce.


Anuluj