UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Muzyka organowa i utwory J. S.Bacha potrafią wiele. Warto więc posłuchać. A jeżeli ma grać pasjonat tego instrumentu to podwójnie warto... Pamiętam przed pięćdziesięciu laty jak organista w czasien wielkanocnej niedzieli zagrał, ,Siedziała Maryna przy młynie, ,, ... z okazji narodzin syna Wojtusia... to dopiero było poruszenie... podwójna uroczystość.....
bez podpisu