UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Muzyka organowa i utwory J. S.Bacha potrafią wiele. Warto więc posłuchać. A jeżeli ma grać pasjonat tego instrumentu to podwójnie warto... Pamiętam przed pięćdziesięciu laty jak organista w czasien wielkanocnej niedzieli zagrał, ,Siedziała Maryna przy młynie, ,, ... z okazji narodzin syna Wojtusia... to dopiero było poruszenie... podwójna uroczystość.....

bez podpisu

Anuluj