UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No a co z naszymi tancorami, czyż Czyżyk zapomniał wystawić naszą ekipę- mam promyk nadziei, że Brodway, by tu też zawalczył
No a co z naszymi tancorami, czyż Czyżyk zapomniał wystawić naszą ekipę- mam promyk nadziei, że Brodway, by tu też zawalczył