UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to jest 1kg nakrętek..... pół roku zbierania i masz. Później bierzesz nakrętki stoisz pół godziny na przystanku kasujesz bilet za cztery złote jedziesz po sadzonkę kupujesz bilet i wracasz. Tak się robi interes życia.


Anuluj