UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to jest 1kg nakrętek..... pół roku zbierania i masz. Później bierzesz nakrętki stoisz pół godziny na przystanku kasujesz bilet za cztery złote jedziesz po sadzonkę kupujesz bilet i wracasz. Tak się robi interes życia.