UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A przestańcie, ciężarówką trzeba przyjechać żeby cokolwiek dostać! Nie opłaca się tego zbierać. Mam do wyrzucenia stary odkurzacz (ok.7 kg). Co za to dostanę? Sadzonki warzyw które se na balkonie w bloku będę mógł posadzić. A Indie, Chiny i USA tak zanieczyszczają planetę, że szok, a my tu se małe koreczki zbieramy.

głupoty

Anuluj