UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest w moim posiadaniu rycina ratusza staromiejskiego (z kisiazki Elblag- dzieje i architekrura) z 2 pol. XVIII wieku wedlug rysunku J.H Amelunga. W XVI wieku zostal on odnowiony i otrzymal renesansowy szczyt i wieżę. Jest to okres przedwojenny i szanowny przedmowco temu nie zaprzeczysz!!! Na zdjeciach miedzywojennych owego ratusza juz nie ma, istnieje tylko ten z Placu Slowianakiego (Nowego Miasta).
Prezydent