UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolesiostwo do niczego dobrego nie prowadzi Elbląga. Ten układ degraduje miasto do poziomu położenia geograficznego. A facet niczego nie zrobił na dotychczasowych urzędniczych stanowiskach. Tak samo jak jego koledzy. DNA DNA


Anuluj