UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolesiostwo do niczego dobrego nie prowadzi Elbląga. Ten układ degraduje miasto do poziomu położenia geograficznego. A facet niczego nie zrobił na dotychczasowych urzędniczych stanowiskach. Tak samo jak jego koledzy. DNA DNA