UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ma bardzo duże doświadczenie jako pracownik samorządowy" - jakie? bo pisać to każdy potrafi. Reklama. Dlaczego nie wymienili jego dokonań i tego co zrobił osobiście i miało to wpływ na poprawę bytu elbląga??? Gdzie te dokonania i doświadczenie? Podpisac papier też umiem :)


Anuluj