UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale czesto dyektorzy nic nie robią tak samo jak prezydecni, daja podpis albo sprzeciw na papieru a roboe robia niższe szczegla, tak to kazdy może zarzadzac i byc dyrektorem kwestia uprawnień :)


Anuluj