UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niee. leopiej wysiedlić cała kamienicę albo blok pod przykrywką remontu a potem sprzedać lokale a ludzi na bruk
niee. leopiej wysiedlić cała kamienicę albo blok pod przykrywką remontu a potem sprzedać lokale a ludzi na bruk