UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami czytelnicy niech powiedzą jak widzą po parkingach ile osób parkujących na miejscach dla inwalidów porusza się na wózkach lub o kulach a ile to "Cwani posiadacze" karty. Sąsiad chodzi piechotą na działkę 1200 metrów a często zajmuje moje miejsce po zapytaniu się to odpowiada; " bo mam kartę to mogę". A dla mnie przejście dodatkowych 30 metrów to spory wysiłek. Takie są realia. Króluje Cwaniactwo i korupcja.


Anuluj