UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że oprowadzanie i wernisaż o tej samej godzinie. Tymbardziej że chyba ktoś nowy oprowadza.
malkontent
Szkoda, że oprowadzanie i wernisaż o tej samej godzinie. Tymbardziej że chyba ktoś nowy oprowadza.
malkontent