UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy będzie można zwiedzić obecne wystawy muzealne? Chciałbym pójść do muzeum aby obejrzeć te wystawy, a niekoniecznie obejrzeć "Dziady"


Anuluj