UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TA przyjadę i tradycyjnie nie będzie miejsca dla mnie bo zajmie je jakiś CWANIACZEK który truchcikiem pobiegnie na festyn bo "załatwił" sobie kartę niepełnosprawności a ja o kulach mam niby dybać 300 metrów ! To po takim maratonie z automatu trafię do szpitala. DZIEKI ALE NIE. Nawet pod Budynkami służby zdrowia nie ma dla mnie miejsca bo zajmowane są przez POSIADACZY a nie faktycznie osoby z problemami poruszania się.