UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ja w przeciwieństwie do poprzedników- na temat: gratuluję!!!!! Wasze zaangażowanie, determinacja i wola walki pokazały, że warto realuziwac marzenia! Mam nadzieję, że włodarze docenua sukces i wespra was w przyszłym sezonie. W końcu 90% drużyny to Elblążanie, którzy postanowili zawalczyć i udowodnić, że w Elblągu też można. Gratki!

:(

Anuluj