UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A o czym dywagować? O kobietach, pieniądzach, towarzystwie wzajemnej adoracji w Brukseli czy o kremlowskiej mafji? Moża i o SF, choć nie musi to być aż tak nadęte.
bluselka
A o czym dywagować? O kobietach, pieniądzach, towarzystwie wzajemnej adoracji w Brukseli czy o kremlowskiej mafji? Moża i o SF, choć nie musi to być aż tak nadęte.
bluselka