UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A o czym dywagować? O kobietach, pieniądzach, towarzystwie wzajemnej adoracji w Brukseli czy o kremlowskiej mafji? Moża i o SF, choć nie musi to być aż tak nadęte.

bluselka

Anuluj