UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mimo wszystko jest to w jakiś sposób uwłaczające godności tak grzebać w śmieciach. Pomijam starszych ludzi z małymi emeryturami ale nawet oni mają swoją godność i niewielu takich widzę. Ale młodzi zdrowi ludzie?. Każdego pracującego powinno być stać kupić w sklepie wszystko czego potrzebuje, a już szczególnie żywność. Jeśli tak nie jest to warto zadać sobie pytanie co w moim życiu poszło nie tak?


Anuluj