UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super temat, mam pięć storczyków z takiego marketowego śmietnika, że nie wspomnę też właśnie o produktach spożywczych, które bierzemy i nie musimy kupować i to żaden wstyd!


Anuluj