UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie. To nie nam nic zginęło ale poprzednim właścicielom od conajmniej I rozbioru, ale nie o to chodzi. Kościół Mariacki nie należal do Polski, wszystko co w środku to nalezy do Niemiec.


Anuluj