UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

' 80 lat po zakończeniu II wojny światowej my dalej ni wiemy, co nam zginęło. " Nam ? Z całym szacunkiem, Niemcom. Bo to oni wtedy mieszkali w tych okolicach. Ostożnie z tą historią. Nie może Nam zginąc coś, czego nie byliśmy włascicielami.

Pyskata Iwona .

Anuluj