UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
' 80 lat po zakończeniu II wojny światowej my dalej ni wiemy, co nam zginęło. " Nam ? Z całym szacunkiem, Niemcom. Bo to oni wtedy mieszkali w tych okolicach. Ostożnie z tą historią. Nie może Nam zginąc coś, czego nie byliśmy włascicielami.
Pyskata Iwona .