UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TakiPrezesZCieplic - Najlepiej klapać dziobem nie mając wiedzy co ludzie przejmujący klub zastali po odejściu wielebnego... Może popytaj co wasz kochany pleban zostawił w spadku po sobie..... Ale co tam nie wiem ale napisze jakieś wypociny