UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TakiPrezesZCieplic - Najlepiej klapać dziobem nie mając wiedzy co ludzie przejmujący klub zastali po odejściu wielebnego... Może popytaj co wasz kochany pleban zostawił w spadku po sobie..... Ale co tam nie wiem ale napisze jakieś wypociny


Anuluj