UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie trzeba teraz robić podgrzewanej murawy. Ciekawe kto beknie za te długi, kto zapłaci trenerom, piłkarzom... pewnie kibice, skoro wzieli się za zarządzanie klubem.
3ligawita
Nie trzeba teraz robić podgrzewanej murawy. Ciekawe kto beknie za te długi, kto zapłaci trenerom, piłkarzom... pewnie kibice, skoro wzieli się za zarządzanie klubem.
3ligawita