UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie trzeba teraz robić podgrzewanej murawy. Ciekawe kto beknie za te długi, kto zapłaci trenerom, piłkarzom... pewnie kibice, skoro wzieli się za zarządzanie klubem.

3ligawita

Anuluj