UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast audytu doczekaliśmy się aż spadku... bylo to do uratowania, ale nie z tymi ludźmi w klubie. Dramat i totalna kompromitacja tych piłkarzyków, Orzechów i pseudo trenerów.
ZarzadWon
Zamiast audytu doczekaliśmy się aż spadku... bylo to do uratowania, ale nie z tymi ludźmi w klubie. Dramat i totalna kompromitacja tych piłkarzyków, Orzechów i pseudo trenerów.
ZarzadWon