UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast audytu doczekaliśmy się aż spadku... bylo to do uratowania, ale nie z tymi ludźmi w klubie. Dramat i totalna kompromitacja tych piłkarzyków, Orzechów i pseudo trenerów.

ZarzadWon

Anuluj