UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje dla 'ekspertów' z trybun - wzięliście się za zarządzanie klubem jak prawdziwi amatorzy i oto mamy efekt: 3.liga na 80cio lecie!!!. Może następnym razem zamiast udawać działaczy, zostawicie to ludziom, którzy się na tym znają. Olimpia to nie wasz prywatny folwark, tylko klub z historią, który właśnie przez wasze ambicje i brak kompetencji został pogrzebany.

TakiPrezesZCieplic

Anuluj