UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracownik administracyjno-biurowy "najczęściej poszukiwany"? Niby gdzie? Bo na waszych ogłoszeniach takie stanowisko pojawia sie raz na kwartał. A bezrobocie 7% wynika tylko i wyłącznie z przechodzenia na emeryturę wyżu demograficznego i wyjazdów za granicę oraz do innych miast tuż po szkole.

Redaktur Gruszalski

Anuluj