UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie dostępne terminy są dla szkół ( 10 rano ) i jedna niedziela o 12.00.A może zrobić jeden seans dla ludzi pracy ??? Sztuka dla każdego i w każdym wieku, więc myślę że znaleźli by się chętni dorośli :-)

widz

Anuluj