UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co remontować, dla kogo? Przecież to jest jakieś zbydlęcenie. W parku modrzewia non stop toi toi przewrócone.
Tak jest
Po co remontować, dla kogo? Przecież to jest jakieś zbydlęcenie. W parku modrzewia non stop toi toi przewrócone.
Tak jest