UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie lepiej kupić drzewka z Niemiec po 20 tys złotych ??? Oczywiście za przywiezienie to sprawa dodatkowa....
A nie lepiej kupić drzewka z Niemiec po 20 tys złotych ??? Oczywiście za przywiezienie to sprawa dodatkowa....