UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

... a nie lepiej podciągnąć to już POd te 700 tys.... wydać wszystko resztę rozdać i spokój. Nie ma tam gdzieś lamp PO 40 tys tylko po 20 / monitoring wziąć taki za 160 tyś i jeszcze dokupić pięć ławek i pięć śmietników. Co se żałować jak są pieniądze.

Skarbnik Wiejski

Anuluj