UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowy plac zabaw jest potrzebny. Ma być tak piękny, żeby inżynierzy aż z Trójmiasta tu przyjeżdżali go fotografować!
Nowy plac zabaw jest potrzebny. Ma być tak piękny, żeby inżynierzy aż z Trójmiasta tu przyjeżdżali go fotografować!