UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy powód jest dobry do nic nie robienia, wypada wiec chwalic te tam stowarzyszenia, że dostarczaja kolejny raz alibi na niemożność taką czy owaką. Maczeta dla każdego mieszkańca miasta to sobie sam droge wyrąbie a w dobie wzmożonej turystyki może spowodować szacunek u odwiedzających nasze miasto.


Anuluj