UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tym większe zdziwienie przyjezdnych jak przy dworcach wsiadają w to coś co my nazywamy tramwaj... albo w taki mini autobusik - co my nazywamy autobus. POoglądajcie se jakie autobusy mają inne miasta porównywalne do Elbląga / u nas to jest wiocha a nie nawet wieś.

I róbta co chceta !

Anuluj