UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłoby jeszcze, lepiej, gdyby na tej aplikacji dla Elbląga istniała możliwość kupowania biletów, ale tak to zawsze coś.

nwm

Anuluj