UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NE reprezentuje interesy konkretnej grupy mieszkańców, czyli z okolic Chrobrego i Marymonckiej. A straszenie hałasem w bażantarni, bo będzie droga blisko to jawna ignorancja i brak wiedzy jak duża jest bażantarnia i jakie ma szlaki. Powtórzę: najbardziej krzyczą na NIE osoby, dla których bażantarnia zaczyna i kończy się na polanie z wiatami. Tak samo zarzut, że żółty szlak będzie przecięty drogą. No straszna rzecz, jest to początek albo koniec szlaku, zależy od której strony wystartować, więc żadne to utrudnienie, tylko wymyślony problem na potrzeby żałosnej petycji.
Ploterek