UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkamy na ul. Browarnej jadą samochody, tramwaje i żyjemy. A grupka cwaniakow chce mieszkać w ciszy to precz z Elbląga. Nie będziecie trzymać miasta w szachu. Budowac drogę.


Anuluj