UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkamy na ul. Browarnej jadą samochody, tramwaje i żyjemy. A grupka cwaniakow chce mieszkać w ciszy to precz z Elbląga. Nie będziecie trzymać miasta w szachu. Budowac drogę.
Mieszkamy na ul. Browarnej jadą samochody, tramwaje i żyjemy. A grupka cwaniakow chce mieszkać w ciszy to precz z Elbląga. Nie będziecie trzymać miasta w szachu. Budowac drogę.