UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bardzo uzasadniony apel- problemem jest ograniczona możliwość rozwiązania tej sytuacji, osiedla już zostały zbudowane i słusznie ich mieszkańcy domagają się szybkiego połączenia z innymi dzielnicami. Autorzy listu nie proponują żadnego innego rozwiązania. Najważniejsze jest, aby nowa ulica biegła, jak najdalej od ich domów. Należy wziąć pod uwagę czyj problem jest ważniejszy: rodzin, które muszą CODZIENNIE przedostać się z ul. Łęczyckiej, Rawskiej czy Grottger do innych części miasta; spacerowicza, który kilka razy w roku odwiedzi Bażantarnię i będzie zmuszony uważać na przejściu dla pieszych; mieszkańców okolic Góry Chrobrego, których od hałasu mogą oddzielić ekrany dźwiękochłonne (nie są piękne, ale ludzie mieszkający przy autostradzie też to mają). ”Nowy Elbląg „ niech zaproponuje takie rozwiązanie, które zadowoli wszystkich.

starsza pani

Anuluj